KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122056
*
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
Följerätt
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 september 2014
kl 18:16:03
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14
*
Etsning
Läs mer om Grafik
nr 912 2056
Etsning
Staffan Kihlgren, "Explosioner över ett fält" EA, motivet: 31, 5 x 40, 5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 september 2014 |
- Tema
15 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Olle Baertling, Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik staffan kihlgren
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
2084 Träsnitt
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Hjorttunga". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:14